Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Pakiet Super

„PIERWSZA KLASA” *

przewidziane atrakcje:

  1. zwiedzanie terminalu pasażerskiego w części ogólnodostępnej wraz z antresolą i tarasem widokowym;
  2. „ścieżka pasażera”: wydanie okazjonalnych „kart pokładowych” przy stanowiskach check-in, spotkanie się z pracownikiem Straży Ochrony Lotniska, który przedstawi zasady obowiązujące w trakcie kontroli bezpieczeństwa, przejście przez kontrolę bezpieczeństwa do hali odlotów;
  3. zwiedzenie hali odlotów oraz salonu Business Executive Lounge;
  4. posiłek (w cenie wniesionej opłaty) w restauracji Travel Chef *** w hali odlotów; do wyboru jeden z poniższych wariantów dla wszystkich uczniów:
    I. Cappy 0,33l i muffin lub
    II. Cappy 0,33l i hot dog francuski.
  5. przejście do hali przylotów części zastrzeżonej – prezentacja UC; **
  6. pamiątkowe zdjęcie przy pylonie Patrona lotniska.

czas trwania wycieczki: około 2,5 godzin

opłata: 25 zł brutto od osoby
opiekunowie gratis

* Organizator zastrzega sobie prawo do ewentualnej zmiany poszczególnych punktów programu zwiedzania z tytułu siły wyższej (np. warunków atmosferycznych), wystąpienia okoliczności uniemożliwiających bezpieczne przeprowadzenie wycieczki, jak również ze względów operacyjnych.

** Partnerzy nie pobierają opłat za udział w programie.

*** Na co najmniej 3 dni przed planowanym zwiedzaniem należy wybrać jedną z trzech propozycji z menu i przesłać informację (wariant I, II lub III) do Organizatora na adres mailowy: poznajlawice@airport-poznan.com.pl. W przypadku braku tej informacji, Organizator dokona sam wyboru. Posiłek w cenie wniesionej opłaty jest przewidziany tylko dla uczniów, opiekunowie mogą skorzystać z oferty Travel Chef we własnym zakresie.sprawdź opis niższego pakietu:
Standard Plus - "Klasa Biznes"
sprawdź opis wyższego pakietu:
Ekstra - "Klasa VIP"
REKLAMA
REKLAMA