Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zasady korzystania ze zniżek do opłat parkingowych dla osób niepełnosprawnych

Postój do 2h

Dzięki systemowi redukcji opłat parkingowych dostępnemu dla wszystkich osób niepełnosprawnych, możliwy jest bezpłatny postój do 2 godzin na terenie parkingów lotniskowych. Aby skorzystać z tej opcji należy:

  • pobrać bilet parkingowy przy wjeździe na teren portu lotniczego
  • zgłosić się z biletem parkingowym oraz aktualną legitymacją dokumentującą niepełnosprawność do Punktu Informacji Lotniskowej (hala przylotów części ogólnodostępnej)
  • odebrać od pracownika Punktu Informacji przekodowany bilet parkingowy
  • użyć opłaconego biletu przy wyjeździe z lotniska

Postój powyżej 2h

W przypadku postoju powyżej 2 godzin należy:

  • zgłosić się z biletem parkingowym oraz legitymacją do Punktu Informacji Lotniskowej, aby uzyskać redukcję opłaty przysługującą osobom niepełnosprawnym
  • opłacić w kasie automatycznej pozostałą kwotę za postój, zgodnie z cennikiem:
    parking.airport-poznan.com.pl

Postój na czas podróży lotniczej

Możliwość obniżenia opłaty parkingowej o 50% w stosunku do cennika obiektu* przy pozostawieniu pojazdu na czas podróży lotniczej.

Warunkiem korzystania z tej ulgi jest udanie się po przylocie z biletem parkingowym i legitymacją dokumentującą niepełnosprawność do pracownika parkingu (budka parkingowa zlokalizowana na terenie Parkingu P2). Opłatę za parking, w przypadku kwoty wyższej niż 50 zł, należy uiścić bezpośrednio u pracownika parkingu.

Prosimy o zapoznanie się z planem parkingów oraz zasadami korzystania z nich.

* Opcja dostępna przy postoju trwającym minimum 24 godziny

REKLAMA
REKLAMA