Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Ibiza i Formentera już w maju z Poznania!

Ibiza i Formentera dostępne z Poznania! Poczuj ciepło gorącego piasku, poznaj dotyk szmaragdowej wody, odkryj nieznane oblicze Balearów!

 

Ibiza

To raj w kolorze szmaragdów, wyspa znana na całym świecie ze swojego imprezowego charakteru. Znajdziemy tu wspaniałe plaże, strome wybrzeża i gorący śródziemnomorski klimat, który sprzyja otwartości i bogatemu życiu nocnemu. Wspaniałe plaże, strome wybrzeże, malownicze zatoki z turkusową wodą oraz rolnicza część wyspy z zielonymi lasami tworzą atrakcyjny kontrast wschodniej części Balearów. Ibiza ze swoim gorącym, śródziemnomorskim klimatem stwarza idealne warunki na spokojny wypoczynek w nadmorskich kurortach z wielopiętrowymi hotelami w otoczeniu przepięknych piaszczystych plaż. Słynny na całym świecie imprezowy charakter oraz bogate życie nocne to tylko niewielki fragment tego, co oferuje wyspa. Wobec świata Ibiza prezentuje otwartość, urok, tolerancję i prawdziwą pogodę ducha. Jest wyjątkową oazą dla marzycieli i rajem dla ludzi młodych duchem.

Formentera

To jedna z najmniejszych zamieszkałych wysp archipelagu Balearów, a jednocześnie ostoja błogiego relaksu w basenie Morza Śródziemnego. Wyspa dostępna jest tylko w oparciu o transfer z Ibizy. Na piaszczystych plażach Formentery, z dala od dużych kurortów, życie płynie nieco wolniej. Połyskująca odcieniami szmaragdu i turkusu woda niewątpliwie może być porównywana z kolorem wody na Karaibach. Nie można zapomnieć też o różnorodnym krajobrazie ze złotymi wydmami, lasami sosnowymi, majestatycznymi klifami oraz kameralnymi, malowniczymi zatoczkami. Formentera słynie ze wspaniałych plaż z białym piaskiem, które rozciągają się na długości 20 km. To prawdziwa oaza spokoju i relaksującego wypoczynku z dala od dużych kurortów i tłumu turystów.

Rezerwuj już dziś na www.tui.pl
REKLAMA
REKLAMA