Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zasady korzystania z Salonu VIP

 1. Podstawą realizacji usługi jest złożenie rezerwacji na usługę VIP z minimum 24 godzinnym wyprzedzeniem oraz uzyskanie potwierdzenia o możliwości przeprowadzenia zlecenia przez Port Lotniczy Poznań Ławica
 2. Formularz rezerwacji usługi VIP dostępny jest na stronie internetowej www.airport-poznan.com.pl
 3. Rezygnacja rezerwacji może być dokonana najpóźniej 24 godziny przed planowaną realizacją zlecenia. Rezygnacja wymaga zgłoszenia w formie pisemnej drogą mailową na adres handel@airport-poznan.com.p l
 4. W Salonie VIP mogą przebywać wyłącznie osoby, które wcześniej zgłosiły wniosek o taką usługę.
 5. Delegacje VIP podlegają odprawie granicznej, celnej oraz kontroli bezpieczeństwa. Pasażerowie zobowiązani są do poddania się kontroli bezpieczeństwa. Kontrola bezpieczeństwa realizowana jest przez służby ochrony stosownie do kompetencji.
 6. Z parkingu VIP mogą korzystać wyłącznie pojazdy wcześniej zgłoszone.
 7. Osoby odlatujące proszone są o stawienie się w Salonie VIP najwcześniej 2 godziny, a najpóźniej 40 minut przed planowanym odlotem. Natomiast osoby witające mogą zgłaszać się do Salonu VIP nie wcześniej niż 30 minut przed planowanym przylotem samolotu.
 8. Obowiązkiem osoby korzystającej z usługi VIP jest zapoznanie się z regulacjami oraz standardami przewoźnika.
 9. Osoby podróżujące powinny dysponować biletami lotniczymi oraz innymi odpowiednimi dokumentami wymaganymi podczas podróży lotniczej
 10. Możliwość korzystania z obsługi gastronomicznej możliwa jest po złożeniu wcześniejszego zamówienia.
 11. Port Lotniczy Poznań Ławica Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmian warunków rezerwacji usługi VIP, o czym niezwłocznie powiadomi zainteresowanych.
 12. Delegacje rządowe i samorządowe podlegają opłacie zgodnie z obowiązującym cennikiem
 13. Należność za skorzystanie z Salonu VIP, należy dokonać przelewem na niżej podane konto, na podstawie otrzymanej faktury, w terminie wskazanym na fakturze:

  Port Lotniczy Poznań–Ławica sp. z o.o.
  ul.Bukowska 285
  60-189 Poznań

  Pekao SA
  nr rachunku: 35 1240 1763 1111 0000 1812 9155


 14. Usługi wykonane w danym miesiącu będą fakturowane na koniec każdego miesiąca w PLN zgodnie z obowiązującym cennikiem.
REKLAMA
REKLAMA