Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Bussines na Ławicy

W ramach działań związanych z rozwojem Portu Lotniczego Poznań-Ławica oraz szeroko rozumianym projektem „Airport City” przedstawiamy Ofertę Inwestycyjną Portu.

W skład ofert wchodzi pięć obszarów zlokalizowanych na terenie zarządzanym przez Port Lotniczy Poznań-Ławica sp. z o. o.

Przedstawione nieruchomości będą przedmiotem długoletnich umów dzierżawy dla potencjalnych inwestorów sektora usługowego i nie tylko...

Oferta została przygotowana w oparciu o analizę przestrzenną, z uwzględnieniem dostępności mediów, planów zagospodarowania przestrzennego jak również studium kierunków i uwarunkowań rozwoju Miasta Poznania.

Na prezentowanych terenach mogą być lokowane inwestycje związane z prowadzeniem działalności usługowej, wielkość terenów zaczyna się od kilkuset metrów kwadratowych a kończy na kilkudziesięciu hektarach.

Dlatego każdy z inwestorów znajdzie coś interesującego dla rozwoju jego biznesu.


 

REKLAMA
REKLAMA