Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zadar z Poznania. Chorwacja w połączeniu regularnym.

Wtorek, 2019-01-22 

Port Lotniczy Poznań-Ławica na koniec roku 2018 otrzymał dobrą informację od linii lotniczej Ryanair! Od 1 kwietnia 2019 z Poznania będziemy mieli połączenie z Zadarem.

Z komunikatu linii lotniczej Ryanair:
Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, 18 grudnia ogłosiła 2 nowe trasy z Krakowa oraz Poznania do Zadaru. Oba połączenia będą obsługiwane 2 razy w tygodniu od kwietnia 2019 r. i staną się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski. Ryanair w sezonie lato 2019 oferuje w Polsce prawie 220 tras, w tym aż 16 nowych do Barcelony, Bari, Berlina T., Boudreaux, Cork, Glasgow, Hamburga, Katanii, Kopenhagi, Krakowa, Marsylii, Rimini, Szczecina, Sztokholmu, Salonik oraz Zadaru.

Ryanair na polskich lotniskach obsłuży ponad 13 milionów pasażerów. Polscy pasażerowie oraz turyści mogą korzystać z ostatnich udogodnień w ramach programu "Always Getting Better" jak: obniżona opłata za przewóz bagażu rejestrowanego 120zł x 20kg, 38 zł x 10kg, Ryanair Rooms i 10% zwrotu w punktach na loty 'Try Somewhere New' – nowy portal o podróżach na Ryanair.com.

Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej i na Bałkanach powiedziała: "Cieszymy się bardzo z ogłoszenia 2 nowych tras z Krakowa oraz Poznania do Zadaru. Oba połączenia będą obsługiwane 2 razy w tygodniu od kwietnia 2019 roku i staną się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski na 2019r. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już teraz."

Powrót do listy
REKLAMA
REKLAMA