Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Poznań z najlepszą siatką połączeń wakacyjnych na Karaiby!

Czwartek, 2019-05-30 

Biuro Podróży Neckermann po raz kolejny zaprezentowało ofertę na zimowy wypoczynek 2019/2020 w ramach cyklu "Śniadania z sercem". 24.05.2019 w Porcie Lotniczym Poznań-Ławica touroperator przedstawił kilkudziesięciu agentom turystycznym atrakcyjne możliwości wylotów z Poznania. Neckermann uruchomi od jesieni połączenia z Poznania na Kubę, Jamajkę, Mauritius, do Dominikany, do Tajlandii, RPA, na Cypr, Seszele, do Tanzanii czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

W ramach najnowszej promocji do 2 czerwca każdy Klient Neckermanna może otrzymać dodatkowe 5% rabatu rezerwując wczasy na Karaibach.

"Poznań to jedno z najlepszych polskich lotnisk, doskonale przygotowane do obsłużenia wakacyjnych klientów biur podróży. Na bieżący sezon oferuje najkorzystniejszą dla naszych Klientów siatkę połączeń m.in. na ukochane przez Polaków Karaiby, ale także do kilkudziesięciu innych destynacji. Chcemy rozwijać się dynamicznie razem z tym portem, wspierając jednocześnie wyloty z Ławicy dla całego regionu północno-zachodniej części naszego kraju" – powiedział otwierając prezentację Maciej Nykiel, prezes Neckermann.

"Nasz port lotniczy oferuje wszechstronne możliwości wakacyjne dla turystów korzystających zarówno z połączeń czarterowych, jak i z linii regularnych oraz low cost. W trosce o wygodę każdego Pasażera w ostatnim czasie zainwestowaliśmy w infrastrukturę m.in. rozbudowaliśmy terminal, rozszerzyliśmy liczbę rejsów, budujemy nowoczesny hotel i powiększyliśmy znacząco liczbę miejsc parkingowych. Nasza współpraca z Neckermann w zakresie tzw. „dynamic packaging” to doskonały przykład wszechstronnego wykorzystania atutów naszego lotniska dla potrzeb Klientów biur podróży" – skomentował Grzegorz Bykowski, wiceprezes zarządu Portu Lotniczego Poznań-Ławica.

W ramach pakietu wakacji Neckermann zapewnia transfery lotnisko-hotel-lotnisko, profesjonalną opiekę polskojęzycznego rezydenta w miejscu wypoczynku, ubezpieczenie, a także parking przy lotnisku. Dbając o wygodę swoich Klientów, touroperator dokonuje za nich odprawy on-line przed wylotem we wszystkich rodzajach linii lotniczych, a także umożliwia rezerwację wybranych miejsc w samolocie.

Tanie połączenia lotnicze i komfortowe hotele w najlepszych wakacyjnych miejscach sprawiają, że organizacja wakacji z Neckermannem spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Neckermann posiada także najszerszą na rynku polskim ofertę narciarską. W sezonie 2019/2020 oprócz świetnie sprzedających się hoteli w Austrii i we Włoszech biuro podróży przygotowało także wyjazdy do Czech, Słowacji, Francji, Szwajcarii i do coraz bardziej popularnej na krótsze wyjazdy Polski.

Neckermann jest obecny na polskim rynku od ponad dwudziestu lat i znajduje się w gronie największych organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej. Dynamiczny rozwój firmy i jej silna pozycja na rynku to konsekwencja strategii, której głównymi elementami są innowacyjność i oferowanie usług najwyższej jakości, w pełni spełniających oczekiwania polskich Klientów. Kierując się hasłem: „Neckermann - to udany urlop, biuro podróży gwarantuje w pełni komfortowy i bezpieczny wypoczynek”.

Powrót do listy
REKLAMA
REKLAMA