Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Wizz Air ogłasza nową trasę z Poznania do Dortmundu!

Poniedziałek, 2017-11-27 

Linie lotnicze Wizz Air, największa tania linia lotnicza w regionie CEE, ogłasza dzisiaj (27 listopada br.) wprowadzenie do sprzedaży nowej trasy z Poznania (POZ) do Dortmundu (DTM) w Zagłębiu Ruhry.

Połączenie będzie realizowane od 25 marca 2018 r. z częstotliwością 4 lotów tygodniowo. To już druga po Reykjaviku na Islandii, nowa trasa ogłoszona przez Wizz Air na rok 2018. Łącznie przewoźnik zaoferuje w sprzedaży 12 bezpośrednich kierunków z Poznania.

Wizz Air w Poznaniu

  1. 2 samoloty Airbus A320 zbazowane na lotnisku w Poznaniu,
  2. 12 bezpośrednich kierunków w sprzedaży z Poznania, w tym Reykjavik na Islandii i ogłaszany dzisiaj Dortmund w Zagłębiu Ruhry,
  3. Bilety dostępne na stronie www.wizzair.com

Gabor Vasarhelyi, Manager ds. Komunikacji Korporacyjnej Wizz Air powiedział: "W ślad za ogłoszoną niedawno trasą do Reykjaviku, jesteśmy szczęśliwi, że możemy zakomunikować jeszcze więcej dobrych wiadomości dla naszych pasażerów z Poznania. Nasze niskie ceny połączą teraz Poznań z Dortmundem. Jesteśmy pewni, że nowe połączenie stanie się popularne zarówno wśród pasażerów podróżujących turystyczne, jak i biznesowo. Trasa realizowana będzie z częstotliwością 4 rejsów tygodniowo, zapewniając pasażerom optymalny rozkład lotów. Nasze sympatyczne polskie załogi czekają, aby powitać Państwa z uśmiechem na pokładach jednego z naszych nowych Airbusów A320.".


Mariusz Wiatrowski, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Poznań-Ławica powiedział: "Nie zwalniamy tempa i razem z Wizz Air ogłaszamy kolejną nową trasę na rok 2018 – już wiosną polecimy bezpośrednio z Poznania do Dortmundu. To kolejny bardzo ważny i długo oczekiwany przez naszych pasażerów kierunek. Dzięki zapewnieniu przez Wizz Air, aż 4 lotów tygodniowo, połączenie do największego miasta w Zagłębiu Ruhry na pewno ucieszy zarówno osoby podróżujące prywatnie jak i biznesowo.".

Powrót do listy
REKLAMA
REKLAMA