Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Więcej połączeń do Londynu!

Piątek, 2017-02-24 

Z przyjemnością informujemy, iż linie lotnicze Ryanair ogłosiły zwiększenie częstotliwości rejsów wykonywanych pomiędzy Poznaniem, a londyńskim lotniskiem Stansted - począwszy od sezonu Zima 2017/2018 przewoźnik będzie realizował, aż 9 rejsów tygodniowo na tej trasie (aktualnie 7 rejsów tygodniowo).


"Ryaniar zapowiedział już wprowadzenie dwóch nowych tras z Poznania na zimę 2017/2018 do Tel Awiwu oraz do Ejlatu (oba 2 razy w tygodniu). Dziś, w odpowiedzi na duże zainteresowanie mieszkańców Wielkopolski i rekordową liczbę wczesnych rezerwacji na trasie z Poznania do Londynu, zwiększamy częstotliwość operacji do Londynu z 7 do 9 razy w tygodniu." - mówi Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager w Ryanair.


"Połączenie do Londynu-Stansted to najważniejsza trasa Ryanair z Poznania, z której w ubiegłym roku skorzystało ponad 130 000 pasażerów. Zwiększenie częstotliwości lotów do Londynu to także odpowiedź przewoźnika na aktualne zapotrzebowanie pasażerów poznańskiego lotniska. Jestem przekonany, że to nie koniec dobrych wiadomości na ten rok!" – dodaje Mariusz Wiatrowski, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Poznań-Ławica Sp. z o.o.


Bilety

Bilety na dodatkowe rejsy z Poznania do Londynu-Stansted dostępne będą w sprzedaży na stronie: www.ryanair.com

Powrót do listy
REKLAMA
REKLAMA