Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

TUI ogłasza połączenie z Poznania na Dominikanę!

Wtorek, 2017-05-16 

16 maja 2017 roku operator turystyczny TUI poinformował o uruchomieniu połączenia z lotniska w Poznaniu na Dominikanę. Bezpośrednie połączenie od TUI z Poznania będzie realizowane liniami TUIfly.

Jest to wyjątkowe wydarzenie dla pasażerów korzystających z Portu Lotniczego Poznań – Ławica, gdyż jest to pierwsze w historii poznańskiego portu bezpośrednie połączenie transatlantyckie, które będzie obsługiwane komfortowym, szerokokadłubowym samolotem Boeing 767. Egzotyczne plaże Dominikany są jednym z ulubionych kierunków polskich turystów, dlatego w sezonie zima 2017/18 zaplanowano start tego połączenia już na 9 listopada!

Oferta jest już dostępna na stronach www TUI.

Dominikana to drugie, co do wielkości (po Kubie) państwo na Morzu Karaibskim. Zajmuje ok. 2/3 powierzchni wyspy Haiti, dzieląc ją z położonym po stronie zachodniej państwem Haiti. Dwoma najbardziej znanymi regionami wypoczynkowymi są Punta Cana i Puerto Plata. W obydwu dominują wielkie kompleksy hotelowe międzynarodowych sieci, usytuowane bezpośrednio przy plażach uważanych za jedne z najpiękniejszych na Karaibach.

Mariusz Wiatrowski
, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Poznań-Ławica powiedział:
Połączenie na Dominikanę cieszy nas ogromnie, choćby z tego powodu, iż jest ono dowodem na docenienie roli, jaką odgrywa poznańskie lotnisko Ławica w naszym regionie i to nie tylko w ujęciu połączeń turystycznych. Jest to jednocześnie ukoronowanie naszych tegorocznych starań o zwiększenie liczby połączeń z Poznania. Wierzymy, że loty, jakie ogłosiło TUI zadowolą zarówno tych, którzy na urlop wybierają się dopiero jesienią, jak i wszystkich oczekujących na egzotyczne wyprawy wprost z serca Wielkopolski. Mamy ogromną satysfakcję, że dzięki tak atrakcyjnym kierunkom długodystansowym, Poznań umacnia swoją pozycję silnego ośrodka czarterowego w Polsce.

Powrót do listy
REKLAMA
REKLAMA