Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Ryanair ogłasza nową trasę z Poznania do Mediolanu-Bergamo!

Wtorek, 2017-11-21 

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, 21 listopada ogłosiła wprowadzenie nowej trasy z Poznania do Mediolanu Bergamo. Połączenie będzie wykonywane od marca 2018 r. 2 razy tygodniowo.

Klienci z Polski oraz turyści, obok lotów w najniższych cenach, mogą korzystać z innych udogodnień w ramach programu "Always Getting Better":

  1. Obniżona opłata za przewóz bagażu rejestrowanego – 105 zł/ 20 kg
  2. 20 tras transatlantyckich z Madrytu dostępnych na www.ryanair.com (we współpracy z Air Europa)
  3. Loty łączone na lotnisku Mediolan Bergamo, więcej lotnisk wkrórce
  4. Umowa partnerska z Erasmus Network, zniżki dla studentów i oddzielna platforma rezerwacyjna
  5. Alexa - system wyszukiwania głosowego lotów i hoteli na Ryanair.com
  6. Nowa strona internetowa i aplikacja mobilna Ryanair Rooms.

Z okazji ogłoszenia nowej trasy, Ryanair wprowadza do sprzedaży bilety z Poznania do Mediolanu Bergamo już od 85zł. Bilety w promocyjnej cenie na podróż od marca do maja 2018 r. dostępne będą na www.Ryanair.com od środy 22 listopada do wtorku 28 listopada do północy.

Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager na Europę Środkowo-wschodnią powiedziała: "Cieszymy się z uruchomienia nowej trasy z Poznania do Mediolanu Bergamo. Połączenie będzie realizowane 2 razy tygodniowo już od marca 2018r. Z okazji ogłoszenia nowego połączenia wprowadzamy do sprzedaży bilety już od 85 zł. Bilety w promocyjnej cenie na podróż od marca do maja 2018 r. dostępne będą na Ryanair.com od jutra do wtorku 28 listopada do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już teraz.".

Mariusz Wiatrowski, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Poznań-Ławica powiedział: "To kolejna bardzo dobra wiadomość dla poznańskiego lotniska w tym roku. Linie lotnicze Ryanair zdecydowały się rozszerzyć swoją siatkę połączeń o kolejny, już 17 kierunek dostępny bezpośrednio z Poznania. Decyzja Ryanair cieszy nas, tym bardziej że ponownie wracamy z połączeniami do Włoch, na początek na znane i lubiane przez naszych pasażerów lotnisko Mediolan-Bergamo, stanowiące bramę do całych północnych Włoch.".
Powrót do listy
REKLAMA
REKLAMA