Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Poznań - Kijów od 25-ego sierpnia!

Poniedziałek, 2017-03-13 

13 marca 2017 w Budapeszcie Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłasza otwarcie nowej trasy z Polski do Kijowa łącząc Poznań ze stolicą Ukrainy.


Nowe połączenie to efekt wspólnych działań Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka, Prezydenta Miasta Poznania Jacka Jaśkowiaka oraz Zarządu Portu Lotniczego Poznań-Ławica. Nowe połączenie umocni relacje biznesowe między Ukrainą i Polską.

Połączenie WIZZ będzie działać od 25 sierpnia, a loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i w piątki. Bilety na nowe połączenia są dostępne już w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny rozpoczynają się od 109 złotych (bilet w jedną stronę z podatkami i opłatami obowiązkowymi).

W 2016 roku, linia Wizz Air przewiozła ponad 6,9 mln pasażerów na trasach w polskiej siatce połączeń. Wraz z nowymi połączeniami do Kijowa, polska siatka połączeń WIZZ składa się aktualnie ze 151 tras do 27 krajów.

Powrót do listy
REKLAMA
REKLAMA