Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

7 nowych tras Ryanaira startuje z bazy w Poznaniu!
30 października Madryt i Ateny!

Poniedziałek, 2017-10-30 

Port Lotniczy Poznań-Ławica oraz Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Europie, dzisiaj 30 października świętuje otwarcie bazy oraz uruchomienie 7 nowych tras z Poznania do Aten, Billund, Castellon, Ejlatu, Madrytu, Oslo i Tel Awiwu. Ryanair oferuje w Poznaniu łącznie 16 tras, w tym aż 7 nowych.

W godzinach porannych pasażerowie odlatujący do Madrytu zostali ugoszczeni w strefie relaksu, gdzie mogli złożyć podpisy na pamiątkowej tablicy, skosztować hiszpańskich przekąsek, posłuchać hiszpańskiej muzyki, odpocząć na pufach i hamakach, a także wykonać pamiątkowe zdjęcie w fotobudce. Podobne atrakcje czekają na pasażerów odlatujących jeszcze tego samego dnia do Aten. Z okazji otwarcia bazy oraz uruchomienia nowych połączeń z Poznania, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż w listopadzie i grudniu już od 39 zł. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są na Ryanair.com jedynie do środy (1 listopada) do północy.

Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager CEE, powiedziała:
"Nadszedł sezon zimowy, a wraz z nim otwarcie bazy w Poznaniu oraz uruchomienie aż 7 nowych połączeń. Nasi klienci z Wielkopolski oraz turyści mają do dyspozycji łącznie 16 tras Ryanaira. Z okazji uruchomienia nowych połączeń wprowadzamy do sprzedaży bilety na podróż w listopadzie i grudniu już od 39 zł. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są na www.ryanair.com do środy (1 listopada) do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na Ryanair.com już teraz."

Mariusz Wiatrowski, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Poznań-Ławica powiedział:
"Dla lotniska w Poznaniu to właśnie ten moment, kiedy długo oczekiwana oraz zapowiadana baza linii lotniczej Ryanair stała się faktem. Od 30 października 2017 roku pasażerowie mogą latać do Madrytu oraz Aten, a już od początku listopada do kolejnych, nowych pięciu destynacji. Wierzymy, że to dobry początek dla dynamicznego wzrostu ruchu lotniczego w Poznaniu, który będzie się wyrażał w kolejnych nowych otwarciach, w kolejnych latach.".

Powrót do listy
REKLAMA
REKLAMA