Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Nowe połączenie PLL LOT z Poznania!

Wtorek, 2017-02-21 

Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomią w sezonie letnim nowe bezpośrednie połączenie z Poznania (POZ) do Tel Awiwu (TLV). Wyloty z Poznania (POZ) zaplanowane zostały w każdą środę począwszy od 21 czerwca bieżącego roku.


Rozkład Lotów

  1. LO 167 Poznań 06:30 - 11:40 Tel Awiw (środa)
  2. LO 168 Tel Awiw 21:30 - 01:05+1 Poznań (wtorek)

Nowoczesna flota

PLL LOT zabiorą pasażerów z Poznania na pokładzie nowoczesnych Boeingów B737-800NG, które już wkrótce dołączą do floty przewoźnika. "W tym roku nasza flota powiększy się o 4 Boeingi 737-800 NG oraz 2 zupełnie nowe Boeingi 737 MAX 8, a więc samoloty mogące zabrać w jednym rejsie ponad 180 pasażerów. Dzięki nim wreszcie będziemy mogli zawalczyć o serca pasażerów, którzy do tej pory zmuszeni byli do korzystania z połączeń tak zwanych linii niskokosztowych czy czarterowych. LOT na pokładzie każdego swojego samolotu oferuje aż 3 klasy podróży, klasę biznes, ekonomiczną premium i ekonomiczną oraz cały wachlarz dodatkowych usług i produktów. Od dziś ta oferta będzie dostępna również dla pasażerów podróżujących z lotnisk regionalnych" – dodaje Adrian Kubicki, zaznaczając, że LOT nadal będzie też rozwijać połączenia do Izraela z hub’u w Warszawie.


"Cieszymy się, że PLL LOT zdecydowały o powrocie z połączeniami międzynarodowymi do Portu Lotniczego Poznań-Ławica. Dzięki nowemu połączeniu z Poznania do Izraela nasz narodowy przewoźnik zaoferuje, aż 30 rejsów tygodniowo z Ławicy (29 rejsów tygodniowo do Warszawy oraz 1 rejs tygodniowo do Tel Awiwu). Tak znaczne zaangażowanie PLL LOT i sukcesywne zwiększanie oferowania z Poznania jest dowodem dostrzeżenia przez przewoźnika dużego potencjału miasta i regionu, ale przede wszystkim jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania naszych pasażerów" – mówi Mariusz Wiatrowski, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Poznań-Ławica Sp. z o.o.


Zwiększenie częstotliwości rejsów wykonywanych przez PLL LOT pomiędzy Warszawą, a Tel Awiwem do 11 rejsów tygodniowo oraz pomiędzy Warszawą a Poznaniem do 29 rejsów tygodniowo, umożliwia pasażerom poznańskiego lotniska przelot bezpośredni w jedną stronę, natomiast w drugą stronę pasażerowie mogą skorzystać z wygodnej i komfortowej przesiadki na Lotnisku Chopina w Warszawie. Jest to dobra alternatywa dla tych, którzy planują krótszy pobyt w Izraelu.


Bilety

Bilety na nowe rejsy są już w sprzedaży we wszystkich kanałach LOT, w tym na stronie lot.com, LOT Travel, LOT Contact Center i u agentów.

Powrót do listy
REKLAMA
REKLAMA