Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Nowe połączenia lotnicze z Poznania do Izraela!
Tel Awiw i Ejlat!

Środa, 2017-02-01 

Linie lotnicze Ryanair na konferencji prasowej zorganizowanej 1 lutego 2017 roku w Tel Awiwie, ogłosiły uruchomienie dwóch nowych kierunków z Poznania do Izraela!!! Począwszy od jesieni 2017 r. przewoźnik rozpocznie bezpośrednie rejsy z poznańskiej Ławicy na lotnisko Ben Guriona w Tel Awiwie (TLV) oraz do Ejlatu (VDA) położonego nad Zatoką Akaba (Morze Czerwone). Połączenia na każdym z kierunków wykonywane będą 2 razy w tygodniu.

Bilety na nowych trasach z Poznania do Izraela już wkrótce dostępne będą w sprzedaży. Szczegóły połączeń także już wkrótce."Jesteśmy przekonani, że nowe połączenia z Poznania do Tel Awiwu i Ejlatu spotkają się z dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta i regionu. Poznańska Ławica od bardzo długiego czasu zabiegała o uruchomienie bezpośrednich lotów do Izraela. Dzisiaj z przyjemnością ogłaszamy, aż dwie nowe trasy, które będą znakomitą wakacyjną alternatywą dla spędzenia jesiennego i zimowego wypoczynku! Jednocześnie dzisiejsza decyzja Ryanair oznacza zaoferowanie łącznie już 12 atrakcyjnych kierunków, które realizowane będą z poznańskiej Ławicy. Jest to też dowód na coraz większe zaangażowanie przewoźnika w stolicy Wielkopolski oraz docenienie potencjału miasta i regionu – myślę, że już w krótce, będziemy mogli przekazać Państwu kolejne, równie dobre wiadomości!" – mówi Mariusz Wiatrowski, prezes Zarządu Portu Lotniczego Poznań-Ławica Sp. z o.o.

Olga Pawlonka z linii lotniczej Ryanair powiedziała:
"Ryanair z przyjemnością ogłasza nowe trasy z Polski do Izraela na zimę 2017/2018. Połączenia będą wykonywane 2 razy w tygodniu. Polscy klienci oraz turyści mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe trasy, nowe wnętrza samolotów czy też jeszcze niższe ceny, a wszystko w ramach programu “Always Getting Better”. Z okazji uruchomienia nowych połączeń wprowadzamy do sprzedaży pulę biletów na wybrane trasy w cenie od 39 zł. Bilety w promocyjnej cenie dostępne będą od 1 lutego do poniedziałku 6 lutego 2017 roku do północy na www.ryanair.com".

Powrót do listy
REKLAMA
REKLAMA