Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Spotkanie ze Świętym Mikołajem bezpośrednim lotem z Poznania... Czy to możliwe?

Środa, 2016-09-21 
Mamy dla Was wyjątkową propozycję lotu do rodzinnego miasta Świętego Mikołaja czyli do Rovaniemi! Tylko 3 grudnia tego roku wraz z biurem podróży Rainbow polecicie z Poznania na przedświąteczne spotkanie. Zbiórka w Poznaniu, na lotnisku Ławica na 2 h przed wylotem, stanowisko odpraw Rainbow, hala odlotów, stanowiska biur podróży. Zobaczcie szczegóły poniżej lub na stronie Rainbow .

Szczegóły ze strony Rainbow:
Przelot do Rovaniemi (ok. 2h). Po przylocie powitanie na lotnisku – każdy z uczestników otrzyma od elfów paszport do wioski Św. Mikołaja. Przejazd do wioski Św. Mikołaja (transfer ok. 10 min jazdy z lotniska); czas na przebranie się w specjalnie przygotowane (dostarczone przez organizatora) stroje do jazdy zaprzęgami husky, pozwalające komfortowo spędzić czas na świeżym powietrzu (do dyspozycji uczestników są szatnie; można także zdeponować bagaż oraz przedmioty osobiste). Spotkanie z pilotami, którzy przedstawią w szczegółach całodniowy program pobytu w wiosce Św. Mikołaja. Następnie (zgodnie z harmonogramem opisanym w paszporcie) możliwość wzięcia udziału w następujących atrakcjach na terenie wioski Świętego Mikołaja:
  1. Spotkanie z psami husky! Psy husky to przemiłe zwierzęta, które tutaj stworzone są głównie do pracy. Poznamy tajniki ich hodowli, zobaczymy jak żyją w swym naturalnym środowisku, a przede wszystkim wybierzemy się na przejażdżkę psim zaprzęgiem.
  2. Spotkanie z reniferami! Renifery od zawsze towarzyszą rdzennym mieszkańcom Laponii w niełatwych arktycznych warunkach. Będziemy mogli spotkać się z hodowcami reniferów, a także poczuć się jak sam Św. Mikołaj, udając się na przejażdżkę saniami zaprzężonymi właśnie w renifery.
  3. Ceremonia Lapońska, podczas której zostaniemy zaproszeni do tradycyjnego miejsca spotkań Samów – rdzennych mieszkańców Laponii, gdzie przy ognisku, opowieściach z dalekiej północy i gorącym soku żurawinowym zostaniemy przyjęci w poczet zdobywców koła podbiegunowego (dla uczestników specjalny certyfikat!).
  4. Wizyta w domu Świętego Mikołaja. Możliwość uściśnięcia ręki św. Mikołajowi i zrobienia sobie z nim zdjęcia - niezapomnianej pamiątki z tej wizyty (zdjęcie płatne dodatkowo ok. 30 EUR)
    UWAGA! Najbliżsi mogą oglądać przebieg wizyty na żywo na stronie internetowej www.santaclauslive.com (wg. czasu miejscowego +1 godzina).
  5. Gry i zabawy na śniegu organizowane przez polskich animatorów, np. zawody w rzucaniu lassa po lapońsku lub lepienie igloo. Dodatkowo zapraszamy do samodzielnego zwiedzania wioski Św. Mikołaja – warto zajrzeć do urzędu pocztowego skąd Św. Mikołaj wysyła listy do dzieci z całego świata czy odwiedzić krainę śnieżnej zabawy Snowland (dodatkowo płatne ok. 20 EUR/os).

 

W trakcie powyższego programu przerwa na lunch (w restauracji na terenie wioski Św. Mikołaja; wliczony w cenę pakietu) oraz czas na samodzielne zwiedzanie wioski i jej licznych atrakcji, zakupy pamiątek.

Późnym popołudniem wyjazd z wioski Św. Mikołaja, transfer na lotnisko i wylot do Poznania ok. godziny 19:00.

Powrót do listy
REKLAMA
REKLAMA