Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Poznań-Alicante od 3.11.2016 roku

Środa, 2016-11-02 
3 listopada, we czwartek, o godzinie 12:00 wystartowało nowe połączenie regularne z Portu Lotniczego Poznań-Ławica do hiszpańskiego Alicante.

 

ALICANTE

Destynacja ta jest realizowana przez irlandzkie tanie linie lotnicze Ryanair. Bezpośrednio na hiszpańskie lotnisko docieramy po około 3 godzinach lotu. Samolot linii Ryanair lata co tydzień od 3.11 do 23.03.2017 roku, we czwartki, w ramach zimowego rozkładu lotów. Alicante to jedno z wielu centrów wypoczynku letniego na Costa Blanca, położone u stóp skalistego wzniesienia, na którym wznosi się twierdza Castillo de Santa Bárbara. Alicante to słońce przez cały rok, imponująca oferta gastronomiczna oraz liczne atrakcje kulturowe i historyczne. To jedno z najbardziej przyjaznych i pełnych życia miast w Europie, a także jedno z najważniejszych miast portowych Hiszpanii na Morzu Śródziemnym.

ROZKŁAD LOTÓW

Przeloty do Alicante będą odbywać się raz w tygodniu w czwartki, zgodnie z następującym rozkładem lotów:


Rozkład lotów podany w czasie lokalnym.

 

 JAK KUPIĆ BILETY?

Bilety są dostępne na stronie www.ryanair.com oraz na www.airport-poznan.com.pl

Zapraszamy do Alicante już od 3.11.2016 roku z lotniska w Poznaniu.
Powrót do listy
REKLAMA
REKLAMA