Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Nowy układ komunikacyjny

Wtorek, 2016-02-16 

Informujemy, iż od 26 października br. (tj. poniedziałek) obowiązuje nowy układ ruchu, przedstawiony na mapie poniżej. W wyniku realizowanego procesu inwestycyjnego otwarty został nowo zmodernizowany Parking P2 – wjazd bezpośrednio z drogi równoległej do terminala pasażerskiego oraz wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy drogi na terenie układu komunikacyjnego – proszę zwrócić uwagę na nowe znaki drogowe, które pojawią się w układzie.

Płatność za parkowanie na terenie danego parkingu jest możliwa TYLKO W KASACH AUTOMATYCZNYCH – prosimy o zapoznanie się z załączoną mapą, na której przedstawiono układ drogowy wraz z lokalizacją automatów poboru opłat.

W związku z utrudnieniami, związanymi z realizacją procesu inwestycyjnego, wydłużony został czas wyjazdu z parkingu, po uiszczeniu opłaty za parkowanie, do 30 minut. Okres 30 minut będzie obowiązywał do czasu zakończenia modernizacji układu komunikacyjnego.

Zmiany dotyczące funkcjonowania parkingów oraz przejazdu przez system komunikacyjny będą wprowadzane sukcesywnie przez kilka kolejnych tygodni. Kolejne działania inwestycyjne dotyczą uruchomienia, budowanego obecnie, Parkingu P4 oraz wprowadzenia płatności kartami płatniczymi za postój na parkingach.

Wszystkie wyżej opisane działania inwestycyjne prowadzone są w celu dostosowania poznańskiego lotniska do obowiązujących europejskich standardów w odpowiedzi na liczne sugestie i opinie naszych pasażerów w tym zakresie.

Pliki do pobrania
Powrót do listy
REKLAMA
REKLAMA