Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Lufthansą z Poznania

Środa, 2015-09-23 

Lufthansa jest największym przewoźnikiem tradycyjnym oferującym z Poznania dostęp do globalnej siatki połączeń poprzez swoje porty przesiadkowe w Niemczech. Linia zapewnia Poznaniowi tygodniowo 14 bezpośrednich rejsów z Frankfurtu i 19 z Monachium. Są one obsługiwane przez nowoczesne i ekonomiczne maszyny w konfiguracji Klasy Biznes i Ekonomicznej. Dzięki elastyczności i niezliczonym możliwościom przesiadkowym, Lufthansa jest najwygodniejszym i najczęściej wybieranym przewoźnikiem w regionie.


"Jesteśmy dumni mogąc stale wzmacniając naszą pozycję w Poznaniu. Lufthansa ma największy udział w rynku wśród tradycyjnych przewoźników międzynarodowych obecnych w Wielkopolsce. To dowód na to, że nasz produkt i serwis są doceniane przez pasażerów w regionie. Polska jest dla Lufthansy kluczowym rynkiem i jednym z nielicznych w Europie, gdzie nieustannie, ponad proporcjonalnie zwiększamy oferowaną liczbę miejsc w ciągu ostatnich lat."
– mówi Frank Wagner, Country Manager Lufthansa Group w Polsce.

Poznań jest ważnym rynkiem podróży służbowych dla Lufthansy w Polsce. Lufthansa współpracuje z ponad 500 firmami z regionu w ramach programu Partner Plus Benefit, dzięki któremu Lufthansa jest linią pierwszego wyboru dla klientów biznesowych. To jedyna linia międzynarodowa, która od lat kładzie duży nacisk na rozwój w polskich regionach, dzięki czemu umacnia tu swoją pozycję lidera i jest przewoźnikiem pierwszego wyboru w Poznaniu. Pasażerowie Klasy Biznes Lufthansy odlatujący z Portu Lotniczego Poznań-Ławica mają do dyspozycji salonik biznesowy, w którym mogą komfortowo odpocząć w oczekiwaniu na swój rejs.

Lufthansa konsekwentnie inwestuje w rozwój swoich produktów i usług aby jak najlepiej odpowiedzieć na zapotrzebowanie pasażerów. Montaż nowej Klasy Ekonomicznej Premium w całej flocie międzykontynentalnej Lufthansy zostanie ukończony tej jesieni. Pierwsze opinie pasażerów na temat nowej kabiny potwierdzają wysoki poziom satysfakcji – dotyczy to zarówno komfortu foteli oraz obsługi pokładowej, jak również atrakcyjnego stosunku jakości do ceny.

Od początku sierpnia pasażerowie Klasy Biznes Lufthansy mogą cieszyć się zupełnie nową usługą podczas połączeń międzykontynentalnych – personel pokładowy jeszcze lepiej odpowiada teraz na oczekiwania pasażerów zapewniając serwis na poziomie najlepszych restauracji. Dzięki nowemu serwisowi restauracyjnemu, Lufthansa robi kolejny, ważny krok w kierunku zdobycia tytułu pierwszej zachodniej pięciogwiazdkowej linii lotniczej.

Powrót do listy
REKLAMA
REKLAMA